У США моряки з України тренувалися гасити пожежу на катері Island (ФОТО)

Фото ВМС ЗС України

Представники Військово-морських сил ЗСУ, що готуються на військово-морській базі США в Балтиморі до служби на п’ятому патрульному катері типу Island, відпрацювали вправи з гасіння пожежі на судні.

Про це повідомляє пресслужба ВМС, інформує UA.

“У місті Балтимор триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Island. Відповідно до програми, українські військові моряки під керівництвом іноземних інструкторів успішно відпрацювали вправи з боротьби за живучість корабля під час умовного виникнення пожежі класу “Bravo”, що означає займання горючих речовин”, – йдеться у повідомленні.

За легендою, умовне займання виявили в машинному приміщенні катера, після чого аварійна партія відпрацювала норматив з ліквідації пожежі та її наслідків. Військові на практиці закріпили теоретичні знання з експлуатації спеціального обладнання та одягання пожежних костюмів FFE (Firefighting Ensemble), від чого залежить успішність виконання завдання.

Це були перші практичні заняття п’ятого екіпажу катерів Island безпосередньо на борту судна, на якому моряки невдовзі проходитимуть службу на території України.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки цього року передадуть Україні патрульний катер типу Island.

Читайте також: До кінця року до складу ВМС увійдуть три катери Island, – Таран

Прямий ефір