У музеї Полтавської битви з’явився аудіогід шведською мовою

Фото ОП

Дружина президента Олена Зеленська спільно з надзвичайним і повноважним послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом та головою Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надалем відкрили клуб для відповідальних тат “TATO-Hub Полтава” й запустили аудіогід музеєм Полтавської битви шведською мовою.

Про це пише UA із посиланням на ОП.

Аудіогід було перекладено в межах проєкту культурної дипломатії та за сприяння Посольства Швеції в Україні. Ця ініціатива розширює доступ шведських туристів до таких унікальних спільних історичних пам’яток, як Державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”.

Читайте також: Дев’ятий за рік: у Колізеї запрацював аудіогід українською мовою (ВІДЕО)

“Дуже радий бачити, як ініціатива першої леді перекласти аудіогід до Музею Полтавської битви шведською мовою не лише сприяє історичному та культурному зв’язку між нашими країнами, а й робить такі історичні пам’ятки в Україні більш доступними для відвідувачів зі Швеції”, – сказав Тобіас Тиберг.

Музей Полтавської битви – один із найбільш відвідуваних туристичних об’єктів Полтавщини і єдиний в Україні заповідник, який входить до міжнародної організації військово-історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО. Також було представлено новий сучасний сайт Музею трьома мовами. Його розробила шведсько-українська IT-компанія Beetroot задля підтримки та розвитку історико-культурної спадщини Полтавщини.

Раніше в Маріїнському палаці запрацювали україномовний та англомовний аудіогіди.

Прямий ефір