У Карпатах рятувальники розгорнули пункти обігріву (ФОТО)

Фото ДСНС

У зв’язку зі значним зниженням температури та снігопадами, прикарпатські рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву на карпатських перевалах.

Про це повідомляє UA із посилання на сайт ДСНС.

За даними ДСНС, крім теплих наметів, де усі, хто цього потребує, можуть зігрітись та випити гарячий чай, відпочити та підзарядити мобільні телефони, ці пункти обігріву мають у своєму розпорядженні також автомобільну техніку підвищеної прохідності. Зокрема, повноприводні автомобілі “Урал”, “ГАЗ-66” та “ЗіЛ-131”, щоб надати допомогу водіям у разі необхідності.

“Такі пункти обігріву прикарпатські рятувальники розгорнули на Яблуницькому перевалі Надвірнянського району, Буковецькому перевалі Косівського району, Кривопільському перевалі Верховинського району та Вишківському перевалі Калуського району”, – йдеться у повідомленні.

Для моніторингу ситуації на випадок ускладнення погодних умов працюють мобільно-оперативні групи ГУ ДСНС України в області.

Також ДСНС попередила про сніголавинну небезпеку. Так, у зв’язку з інтенсивним приростом снігового покриву, 4 грудня у високогір’ї Івано-Франківської області, а 4-5 грудня у високогір’ї східної частини Закарпатської області утримається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

До слова, МОЗ спільно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією і ДСНС запустив експериментальний проєкт аеромедичної евакуації. 

Читайте також: В Україні запустили офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони

Прямий ефір