Творчий вечір Ади Роговцевої зібрав аншлаг

За інформацією прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації, творчий вечір улюбленої українцями Ади Роговцевої зібрав аншлаг у Дніпрі.
«Фотовиставки, презентації книг і фільмів, творчі вечори зі знаменитостями вже стали традиційними для Дніпровської облдержадміністрації. Аншлаги збирають відомі артисти. Не вперше до Дніпра, але вперше до ОДА завітала Народна артистка України Ада Роговцева. На її творчому вечорі яблуку ніде було впасти», – зазначив голова  Валентин Резніченко
У великій залі  Ада Роговцева протягом двох годин презентувала власний проект «З тими, кого люблю». Цю назву актриса дала програмі  2014 року, коли вперше поїхала з творчим виступом у зону АТО.


“Кого я люблю? Колег, з якими виходжу на сцену, глядачів, які приходять на зустріч зі мною”, – розкрила авторську задумку Ада Роговцева.
Зі сцени акторка розповідала про найбільш яскраві, але водночас складні моменти свого життя. У “творчому звіті” перед публікою знайшлося місце оповідям про сім’ю, непересічну долю артиста, неповторних режисерів і акторів, з якими довелося працювати.

Аду Роговцеву знають за численними кінофільмами. Того вечора демонструвалися уривки зі стрічок, де актриса виконала головні ролі, – “Вічний поклик”, “Салют, Маріє!”, “Приборкання вогню”, “Кам’яний господар”.

“Є такий вираз: “Коли гатять пушки, музи мовчать”. На щастя, не всі музи мовчать. Серед них – і Ада Роговцева. Цій жінці небайдуже, що відбувається в її країні. Вона активно допомагає українській армії, підтримує бійців АТО на передовій, в госпіталях. “, – наголосила координатор Центру допомоги АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

“Мені однаково, на якій сцені виступати: чи на столичній, чи в адмінбудівлі. Як казав Роман Віктюк, сцена – то моя Батьківщина. Коли ти ступаєш на неї, то бачиш перед собою море людських очей. І ти маєш їм щось казати – проникливе, душевне, щире. Головне в професії актора, як і в будь-якій іншій, – людяність. Тільки тоді тобі віритимуть”, – переконана улюблена зірка.

Прямий ефір