“Тут реально все погано”: ув’язнений-контрактник з РФ закликає не йти воювати в Україну (ВІДЕО)

"Вагнеровець"-в'язень. Скріншот: uatv.ua/

Ув’язнений з Ростовської області, якого засудили за вбивство, був завербований ПВК “Вагнер”. Він шкодує про те, що погодився їхати воювати в Україну на боці Росії замість відбування терміну, інформує FREEДОМ.

За його словами, з 600 набраних ув’язнених понад половину відмовилися, решту 256 смертників відправили під Бахмут.

“Того дня, як ми приїхали, я отримав жетон”, — розповідає чоловік про початок військової служби.

Він повідомив, що при собі він не мав жодних документів і мобільного телефону. За весь час ув’язнений-контрактник лише один раз зміг зателефонувати рідним, коли був на “навчанні”.

“Мужики, не ведіться. Тут реально все погано. Тут, на чужій землі, у них свої правила, і ми тут безсилі. Нас тут не чекають. Якщо хтось написав [заяву на контракт], відмовтеся відразу. Краще нехай вас назвуть боягузом, зате житимете”, — звернувся ув’язнений до людей, які відбувають покарання в російських колоніях і готові йти воювати в Україну.

Читайте також: З-за ґрат — на війну в Україну: Росія відправляє в’язнів на поле бою (ВІДЕО)

Нагадаємо, за даними голови юридичного департаменту “Русь сидящая” Ольги Подоплєлової, в Росії завербували для війни в Україні близько 10 тис. ув’язнених.

Раніше засновник “Східної правозахисної групи” Павло Лисянський розповів, що із місць позбавлення волі на окупованих територіях Луганської та Донецької областей “мобілізували” близько тисячі людей.

Читайте також: В образі улюбленця Путіна та з другою зіркою героя РФ: як Пригожин набирає ув’язнених у свою ПВК

Прямий ефір