“Це сигнал країнам-скептикам” – Зеленський про смертний вирок іноземним громадянам у Донецьку

Президент України Володимир Зеленський заявив, що смертний вирок громадянам Великої Британії, винесений угрупуванням “ДНР”, є сигналом усім політичним лідерам, які не хочуть зруйнувати відносини з Москвою.

“Хочу сказати, що те, що було зроблено стосовно громадян Великої Британії, – це трагічна звичка для цих людей. Вони так роблять з усіма. І ніяких не може бути виправдань таким крокам і діям”, – заявив Зеленський під час спілкування через відеозв’язок зі студентами та викладачами університетів Великої Британії.

Він назвав ситуацію з винесенням смертного вироку громадянам Великої Британії в Донецьку “саме тим випадком, коли країни-скептики, і країни – “умовні пацифісти” постійно намагаються знайти у розмовах з РФ якийсь такий настрій, щоб не “похитнути” бізнес-відносини з РФ”.

“Тож для таких країн це дуже потужний і небезпечний сигнал, що Росія так діє стосовно будь-яких громадян будь-якої держави. Це не тільки щодо українських громадян. Це стосовно будь-кого. Після таких випадків країни Європи повинні об’єднатися та засудити діями, а не словами”, – наголосив глава держави.

Читайте також:

Маломуж: У РФ поставили завдання створити три котли, але зараз таких перспектив немає

Посол Мельник сподівається, що ЗСУ отримають найновішу систему ППО від Німеччини наприкінці жовтня

Це шантаж, — експерти про загрози застосування Росією ядерної зброї

Прямий ефір