Третя медаль у Токіо – українські стрілки Костевич та Омельчук завоювали “бронзу” (ФОТО)

Фото НОК України

Українські стрілки Олена Костевич та Олег Омельчук завоювали олімпійську бронзову медаль у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) в міксті на Олімпійських іграх в Токіо. Про це повідомляє UA із посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету України.

У четвертий змагальний день Ігор скарбничка української збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою. У стрілецькому центрі “Асака” українські спортсмени здобули перемогу в “бронзовому” фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета.

У боротьбі за третє місце олімпійського п’єдесталу українці були влучніші за суперників – представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеца: 16 очок проти 12.

Нагадаємо, 20-річна Дар’я Білодід у категорії до 48 кг перемогла Ширу Рішоні (Ізраїль) в сутичці за третє місце і здобула бронзову медаль. Також бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі на Олімпійських іграх у Токіо завоював український фехтувальник Ігор Рейзлін.