Таку державу неможливо здолати й неможливо зламати, — звернення президента Зеленського наприкінці 286-го дня війни (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скриншот: president.gov.ua

Тепер День Збройних сил України українці відзначатимуть словами вдячності, відчуттям вдячності, сльозами вдячності. Про це сьогодні, 6 грудня, заявив президент України Володимир Зеленський у зверненні наприкінці 286-го дня війни, інформує FREEДОМ.

“Сьогодні — день нашої вдячності. Саме такий сенс у 6 грудня — і це назавжди. Я впевнений, мільйони разів сьогодні в Україні прозвучало або просто подумалося саме так — “дякую”. Дякую воїнам нашої армії й усіх формувань Сил оборони України. Дякую батькам наших воїнів, які виховали справді переможців. Саме так — переможців. Дякую всім лікарям і медичним сестричкам, які рятують поранених героїв. Дякую кожному, хто зміцнює оборону й забезпечує українських воїнів усім необхідним. Коли в державі День Збройних сил за своїм сенсом є святом вдячності, таку державу, я впевнений, неможливо здолати й неможливо зламати. І сьогодні ми всі це точно бачимо і ще раз побачили”, — сказав глава держави.

Він нагадав, що 8 років і вже 286 днів ЗСУ боронять Україну від окупанта, від російської агресії. Тисячі українців віддали свої життя, щоб настав той день, коли на українській землі не залишиться жодного окупанта й коли всі українці знову будуть вільними.

Президент розповів, що для нього було честю провести увесь день разом із захисниками й захисницями.

“Вранці я був на Донеччині — подякував бійцям, які боронять нашу державу на найбільш небезпечних і відповідальних напрямках. Тим, хто б’ється на Сватівському, Бахмутському, Авдіївському та інших напрямках у Донецькій та Луганській областях. Вручив воїнам державні нагороди й відзнаки. Я був сьогодні на Харківщині — подякував лікарям, які рятують наших незламних бійців. На Харківщині я вручив нагороди бійцям, які брали участь у звільненні регіону і які продовжують виганяти окупантів з України”, — поінформував він.

Також Зеленський нагадав, що сьогодні вдалося повернути додому ще 60 воїнів, які були в російському полоні. Він запевнив, що робота з повернення продовжиться і буде звільнено всіх.

У Маріїнському палаці зібралися українські герої, рідні воїнів, командири й представники бойових бригад і підрозділів, які щойно прибули з фронту й знову повертаються на передову. Туди, де справді гаряче. Туди, де вони справді борються за свободу, незалежність, за дітей України.

“І я хочу сказати всім саме те, що сьогодні у серці, впевнений, кожного українця: я дякую вам! Я дякую абсолютно всім солдатам, усім матросам, усім сержантам, старшинам, усім офіцерам, усім героям, генералам і обовʼязково — усім татам і всім мамам вашим, наші шановні, поважні українські воїни. Я бажаю всім вам одного — перемоги! Усім нам. Ви заслуговуєте! Весь наш народ заслуговує. Всі наші батьки, наші діти заслуговують. Наша держава й історія заслуговують. Нарешті здобути перемогу”, — резюмував Володимир Зеленський.

Читайте також: Найміцніші, наймогутніші, найкращі: Зеленський на Донбасі привітав ЗСУ (ВІДЕО)

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський сьогодні, 6 грудня, у День Збройних сил України, відвідав українських військових на Донбасі та вручив їм державні нагороди.

Читайте також: Сила, міць і незламність: Україна вітає та вшановує ЗСУ (ВІДЕО)

Прямий ефір