Ситуація на Донеччині погіршується: під ударом РФ — Костянтинівка і Краматорськ (ВІДЕО)

Краматорськ. Фото: dn.gov.ua

Ситуація на Донеччині погіршується — міста Часів Яр, Костянтинівка, Краматорськ активно піддаються ударам російських РСЗВ і касетних боєприпасів. У регіоні проводять евакуацію — люди дослухаються до порад влади залишити домівки та виїхати в безпечніші частини України. Про це сьогодні, 18 березня, у включенні з Краматорська розповіла кореспондентка телеканалу FREEДОМ Альона Грамова. 

“Ситуація в Донецькій області завжди була непростою, але останніми днями вона досить погіршилася. Особливо в тих містах, які кілька місяців не знали, що таке обстріли. Зараз я говорю про місто Часів Яр, де дійсно погіршилася ситуація. Місто близько до лінії фронту і, власне, до Бахмута, де бої не припиняються”, — розповіла Грамова.

Ще одне місто, яке атакується російськими військами досить активно в останні два тижні — Костянтинівка.

“Сьогодні ми побували там. Один із районів міста щодня зазнає обстрілів. Росіяни використовують реактивні системи залпового вогню. Учора (17 березня — ред.) о 23:00 з’явилася інформація про те, що палає цей район. Сьогодні вранці ми вирушили на місце подій і побачили дійсно великі руйнування: пожежі, вулиці були вкриті пеленою диму”, — зазначила кореспондентка. 

Сьогодні, 18 березня, близько 14:00 з’явилася інформація про те, що Костянтинівка знову зазнала обстрілу російської армії, доповнила Грамова.

Окупанти, за її словами, вдарили в район центрального ринку — там завжди велике скупчення людей. Близько 10 приватних будинків і дев’ять багатоквартирних пошкоджено. Шестеро людей дістали поранення, загиблих серед мирного населення немає. 

Костянтинівка розташована всього за 13 кілометрів від лінії фронту. У місті ще живуть близько 40 тис. осіб. Останніми днями досить активною стала евакуація, люди прислухаються до порад волонтерів, місцевої влади і залишають місто. 

Також сьогодні близько 16:00 росіяни обстріляли Краматорськ касетними снарядами. Під удар потрапив приватний сектор міста. 

“Раніше окупанти більше застосовували ракети, завдаючи ударів по житлових масивах міста. І ось інформація, яка є: внаслідок атаки загинули двоє людей, восьмеро — дістали поранення, троє людей перебувають у важкому стані”, — повідомила журналістка. 

За її словами, також постраждав один із міських парків. 

“Люди, незважаючи на обстановку і ситуацію, виходять для того, щоб прогулятися. І ось обстрілу піддалося одне з улюблених місць містян — парк Вернадського”, — уточнила Альона Грамова.

Читайте також: Костянтинівка у диму: наслідки обстрілу міста показали журналісти FREEДОМ (ВІДЕО)

Прямий ефір