Ситуація для Путіна зараз вирішується на фронті, — Пономарьов (ВІДЕО)

Ілля Пономарьов. Фото: Facebook/iponomarev

Природа путінської влади нестабільна і ґрунтується не так на ідеях, як на одній конкретній людині. Зараз дедалі більш популярні й у Росії, і за її межами думки про усунення Путіна. І ситуація для російського президента вирішується на фронті. Вона може змінитися навіть не впродовж місяців і тижнів, а кількох днів. Таку думку висловив сьогодні, 4 жовтня, депутат Держдуми РФ у 2007-2016 рр., засновник каналу “Утро февраля” Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Природа путінської влади нестабільна у своїй основі, тому що ґрунтується не на певних інститутах, не на правилах, не на ідеях. Вона вся тримається на одній конкретній людині, на фізичній особі. І ця влада так само буде зруйнована. Тому що це бонапартистська система, яка повністю сконцентрована в одній конкретній фізичній особі”, — зазначив Пономарьов.

Він вважає, що вже зараз у багатьох виникають думки про те, що процес усунення Путіна від влади треба прискорити.

Також Пономарьов звернув увагу на те, як сприймають главу Кремля західні політики.

“Головне, що європейські та західні політики сприймають Путіна не в тому плані, що він вічний, і навіть не тому, що він прийшов надовго. Питання в тому, що він на довше, тому що горизонт його особистого планування завжди був довшим, ніж у цих людей. Путін не залежить від жодних виборів, у нього немає жодних електоральних циклів. І, відповідно, він може залишатися при владі стільки, скільки хоче, коли будь-який нормальний європейський політик може планувати діяльність не довше, ніж на два терміни”, — сказав ексдепутат.

Пономарьов наголосив: якщо раніше Путін мав вигляд людини, яка може собі дозволити про миттєвості не думати, то зараз усе змінилося.

“Зараз його ситуація вирішується на фронті. І вона може вирішитися кардинальним чином і повністю змінитися протягом не те що років, навіть не місяців, а просто тижнів”, — резюмував Пономарьов.

Читайте також: Чи загрожує Росії розпад через війну проти України: всі прогнози проаналізував Олексій Мацука

Прямий ефір