“Слова не ввімкнуть світло цієї зими”: глава МЗС Великої Британії прибув до Києва (ФОТО)

Володимир Зеленський та Джеймс Клеверлі. Фото: twitter.com/JamesCleverly

Глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі прибув до Києва, де зустрічається з президентом України Володимиром Зеленським та українським колегою Дмитром Кулебою. Про це глава британського зовнішньополітичного відомства сьогодні, 25 листопада, повідомив у Twitter, інформує FREEДОМ.

“Слів недостатньо. Слова не запалять світло цієї зими. Слова не захистять від російських ракет. Велика Британія не просто говорить про Україну, ми надаємо конкретну підтримку захисту України”, — наголосив Джеймс Клеверлі.

Дмитро Кулеба та Джеймс Клеверлі. Фото: twitter.com/JamesCleverly

Раніше повідомлялося, що британський міністр у межах поїздки до України зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та главою МЗС Дмитром Кулебою та привезе практичну допомогу Україні на зиму. Це перший візит нового міністра закордонних справ Сполученого Королівства до України.

Нагадаємо, кілька днів тому новий прем’єр-міністр Сполученого Королівства Ріші Сунак здійснив свій перший візит до Києва, під час якого він пообіцяв продовжити тверду підтримку України, яку Лондон надавав за його попередників.

Прямий ефір