Щонайменше 10 маріупольців підірвалися на розтяжках при розборі завалів комбінату ім. Ілліча

У тимчасово окупованому військами країни-агресора РФ Маріуполі щонайменше 10 людей загинули, підірвавшись на розтяжках від початку розбору завалів на металургійному комбінаті ім. Ілліча. Однак, мирних містян все одно примушують працювати там. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в офіційному Telegram.

“ММК ім. Ілліча. Окупанти звітують про 1,7 тисячі маріупольців, задіяних у розборі завалів на заводі. Проте замовчують, що там люди працюють навіть не за їжу, а за пусту обіцянку колись працювати на заводі. Не розповідають, що людей використовують замість російських саперів, і щонайменше 10 маріупольців загинули, підірвавшись на розтяжках”, — написав Петро Андрющенко.

Радник міського голови також зазначив, що росіяни замовчують факт використання ув’язнених Маріупольського СІЗО на найважчих ділянках робіт. Він також оприлюднив відео, на якому чоловік розповідає, як окупанти змушують працювати людей, незважаючи на небезпеку підірватись на розтяжці щомиті. За словами очевидця, слідом за працівниками йдуть сапери з металошукачами та заспокоюють, що “тут нічого страшного”.

Нагадаємо, політолог-міжнародник Антон Кучухідзе в інтерв’ю для марафону FREEДОМ розповів, чи допоможе заборона росіянам на в’їзд до Європи зломити режим Кремля і посилити європейську безпеку.

З приходом “русского мира” люди залишають свої домівки: яка ситуація на півдні та сході України

Читайте також: Війна в Україні на перших шпальтах найбільших газет США: інтерв’ю з Анною Бродською-Кроткіною

Прямий ефір