Середній вік кандидатів у 42 роки свідчить, що до ВР ідуть люди з досвідом, – Сліпачук (ІНФОГРАФІКА)

Фото Укрінформ-UATV

Громадяни України під час парламентських виборів голосуватимуть на 29 837 виборчих дільницях, з яких 102 розташовані за кордоном, повідомляє UATV.

За інформацією ЦВК, у народні депутати балотуються 5845 кандидатів, з яких 3171 особа зареєстрована в одномандатних виборчих округах. Інші 2674 людини зазначені у виборчих списках політичних партій і обиратимуться в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Середній вік кандидатів у депутати становить 42 роки.

“Це, по суті, відповідає особі, яка вже має певний досвід і розуміння, чому саме вона балотується до парламенту”, – розповіла під час брифінгу сьогодні, 26 червня, голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Замість 450 народних депутатів (саме така кількість передбачена у Конституції України, стаття 76) наші співвітчизники обиратимуть 424, адже голосування не відбуватиметься на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та в незаконно анексованій Автономній Республіці Крим.

Детальніше про основні цифри і дати виборчого процесу перед парламентськими виборами 2019 року в Україні ви можете дізнатися з інфографіки UATV.

Завантажити інфографіку можна за посиланням

Прямий ефір