Сеітаблаєв презентує в Києві виставу за мотивами кримськотатарських казок

Фото Укрінформ

Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв покаже виставу за мотивами кримськотатарських казок у київському Театрі юного глядача.

Про це з посиланням на НВ повідомляє UA.

Прем’єра вистави-феєрії на 1 дію “Легенди Бахчисарая” відбудеться у ТЮГ 21 та 26 грудня.

“Увесь колорит кримськотатарських традицій та культури в народних казках: “Подорожні”, “Ложка солі”, “Місто сімдесяти ремесел”, “Заповіт гончара”. Всі вони поєднані однією темою у новій постановці “Легенди Бахчисарая”. Це актуальні історії про любов, зраду, стосунки батьків і дітей, друзів та ворогів”, – розповіли в театрі.

Музику до вистави створив кримськотатарський джазовий музикант, заслужений артист України Усеїн Бекіров.

У виставі задіяні актори: Поліна Нестерова, Олександра Гончаренко, Олександр Мельник, Ігор Пінчук, Ігор Іванов, Сергій Кучера, Павло Ігнатюк, Кирило Сірченко, Катерина Артіменьєва, Артем Сухина, Діна Куца, Діана Небось, Катерина Бондарська, Дарья Завгородня, Андрій Волошин, Анастасія Бащенко, Владислав Макарусь, Олесь Павлютін, Євген Супрун, Євген Бондарський, Марина Андрощук, Анастасія Малахова, Влада Скубченко, Марія Демочко, Сергій Бобко, Кароліна Пампуха, Олена Михайліченко.

До слова, стрічка українського режисера Сергія Лозниці “Містер Ландсбергіс” про лідера руху за незалежність Литви здобула головний приз на фестивалі документального кіно IDFA 2021 у Нідерландах.

Читайте також: Розпочалися зйомки повнометражного фільму “Ти – космос”, – Держкіно

Прямий ефір