Росію необхідно перемогти на полі бою, у судах і трибуналах, — генпрокурор України

Зустріч Андрія Костіна з американськими сенаторами. Фото: gp.gov.ua

На Міжнародному безпековому форумі в Галіфаксі (Канада) генеральний прокурор України Андрій Костін та американські сенатори Джим Ріш, Кріс Кунс і Майкл Раундз обговорили питання арешту суверенних активів Росії та ухвалення резолюції, яка засуджує викрадення Москвою українських дітей, повідомляє FREEДОМ.

Як зазначив представник української сторони, це важливі законодавчі ініціативи, які допоможуть у боротьбі за справедливість.

“Росію необхідно перемогти на полі бою, щоб жоден російський солдат не залишився на українській землі. Росію потрібно перемогти в судах і трибуналах за допомогою довгої руки правосуддя. Росію потрібно перемогти шляхом протистояння її спробам знищити Україну та український народ. Україна має відновитися і стати сильнішою, ніж будь-коли. При цьому необхідно забезпечити, що саме Росія заплатить компенсації всім, хто постраждав від цієї війни”, — заявив Андрій Костін.

Він висловив сподівання, що питання арешту активів РФ і резолюція щодо засудження викрадення Москвою українських дітей отримають підтримку в Конгресі США.

Читайте також: Питання бізнес-етики чи політики: як передати Україні заморожені активи РФ, обговорюють експерти

Нагадаємо, російські чиновники продовжують викрадати з окупованих територій України дітей під приводом оздоровлення.

Прямий ефір