Росіяни перестали випускати чоловіків віком до 35 років із окупованої частини Херсонської області, — Хлань

Сергій Хлань. Фото: khor.gov.ua

Російські окупаційні війська перестали випускати чоловіків віком від 18 до 35 років через Василівку Запорізької області — єдиний пункт пропуску, звідки мешканці тимчасово окупованої частини Херсонської області могли потрапити на підконтрольну Україні територію. Про це сьогодні, 23 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав радник голови Херсонської військової адміністрації Сергій Хлань.

“Є така інформація про те, що перестали випускати чоловіків із 18 до 35 років через Василівку. А це єдиний пункт пропуску, де можна було виїхати на підконтрольну територію України”, — сказав Хлань.

Він зазначив, що раніше голова окупаційної адміністрації на Херсонщині Володимир Сальдо заявив, що вони вже збираються формувати добровільні загони. На думку Хланя, це може бути сигналом щодо підготовки до вимушеної мобілізації.

“Та загроза, що буде анексія і Російська Федерація визнає частину Херсонської області, ще не говорить про повну мобілізацію, тому що повна мобілізація можлива лише при отриманні паспорта Російської Федерації всіма нашими громадянами на окупованих територіях. А паспорт отримала знову та сама похибка, яка на сьогоднішній день є зрадниками”, — сказав радник голови Херсонської військової адміністрації.

Читайте також: Псевдореферендум на окупованих територіях України росіяни проводять під дулами автоматів, — Хлань

Нагадаємо, 23 вересня на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей розпочалися п’ятиденні “референдуми” щодо приєднання до Російської Федерації. А 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про старт часткової мобілізації.

Прямий ефір