Росіяни масово звозять на окуповану частину Запорізької області людей з різних регіонів РФ — цілі озвучив Федоров

Іван Федоров. Фото: IvanFedorovUA

Кремль розраховував на мовчазне або радісне прийняття російської окупаційної влади, але зіткнувся з жорстким спротивом і небажанням співпрацювати з ворогом з боку місцевих жителів України. Про це сьогодні, 14 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Так він прокоментував повідомлення Центру національного спротиву, що до Запорізької області окупанти продовжують звозити гастролерів із РФ. Цього разу були звезені працівники з Архангельська. Імовірно, вони ремонтуватимуть техніку на захоплених підприємствах. Також їх окупанти використовують для пропагандистських заходів.

“Розберімось з причиною, що сталося. 24 лютого 2022 року, коли ворог приїхав захопити наші міста та населені пункти, вони розраховували, що всі ми — представники органів влади, всі наші жителі з радістю їх приймуть і перейдуть на бік ворога. Цього не сталося навіть після півтора року окупації наших міст. І на сьогодні у ворога величезний дефіцит. Починаючи від їхньої недополіції, закінчуючи медичним персоналом, продовжуючи навчальними закладами, продовжуючи якимись продавцями в магазинах. Тому сьогодні вони масово з різних регіонів РФ звозять на тимчасово окуповану територію людей”, — сказав Федоров.

Друга мета, навіщо росіяни це роблять, за інформацією мера, — щоб змінити генотип населення, зокрема тимчасово окупованого міста Мелітополя.

“Ворог уже чітко зрозумів, що домовитися з нашими жителями, які залишилися в тимчасовій окупації, неможливо, тому необхідно замінити цих жителів. Саме це є основним завданням — завезення різного роду гастролерів на територію тимчасово окупованого міста, тому що наші люди продовжують чинити спротив і не хочуть співпрацювати з ворогом”, — каже Іван Федоров.

Читайте також: Мелітополь не голосував на фейкових виборах РФ — дані мера

Нагадаємо, раніше Федоров повідомляв, що напередодні фейкових “виборів” на тимчасово окупованій території частини Запорізької області російські загарбники продовжували театралізувати подію, щоб згодувати це своєму внутрішньому глядачеві. Як з’ясувалося, серед 60 кандидатів у місцеву “владу” від партії “Единая Россия”, 48 із них — не місцеві. Вони з Уралу і Сибіру. Це говорить про те, що росіяни не довіряють навіть колаборантам.

Прямий ефір