Росія вже провалила кілька спроб мобілізації, — заступниця міністра оборони України

Ганна Маляр. Фото: Facebook

Після початку повномасштабного вторгнення до України в Росії кілька разів намагалися мобілізувати громадян, але всі спроби були провальними. Про це сьогодні, 23 вересня, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, інформує FREEДОМ.

Вона зазначила, що тому оголошення мобілізації — не більше, ніж публічне визнання того, що раніше відбувалося в Росії.

“У Росії вкрай низька підтримка мобілізації, це не секрет. Насправді вони вже мали кілька хвиль і спроб здійснити мобілізацію. Вони всі провалені. Професійну армію РФ поховано під Києвом”, — сказала Маляр.

Зазначимо, що як повідомляє інтернет-видання “Медуза”, у Росії за два дні підпалили шість військкоматів та дві будівлі адміністрацій. Тільки сьогодні спробували підпалити як мінімум два військкомати. У Хабаровську кинули коктейль Молотова у вікно. Внаслідок спалахнули два кабінети. Постраждалих немає. Спробу підпалу військкомату здійснили у місті Свободне Амурської області. Вогнем від пляшки із запальною сумішшю пошкоджено фасад будівлі.

Читайте також: Росіяни тікають від “повзучої мобілізації”: ситуацію в аеропортах та на кордонах оцінили Фейгін та Шендерович

Як повідомлялося раніше, оголошена в Російській Федерації мобілізація призвела до поразок на багатьох фронтах: репутаційному, інформаційному, внутрішньополітичному та дипломатичному. Захід прийняв сигнал про слабкість країни-агресорки. Акції російських компаній продовжили падати у ціні. Російські пропагандисти не встигають лавірувати за Кремлем, а громадяни РФ тікають з країни.

Прямий ефір