РФ відмовилась відновити пропуск пенсіонерів через КПВВ “Станиця Луганська”, – українська делегація в ТКГ

Фото з сайта ukrinform.ua

Українська делегація в Тристоронній контактній групі закликала Росію відновити пропуск через контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) пенсіонерів та інвалідів для отримання пенсій і вакцинації від коронавірусу. Російська сторона відмовилася.

Про це повідомляє UA з посиланням на Telegram української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

Сьогодні, 13 жовтня, відбулось чергове засідання ТКГ в режимі відеоконфреренції. Українську делегацію очолив заступник голови делегації Олександр Мережко.

Як зазначив Мережко, російська сторона продовжує обмежувати пересування громадян, що мешкають на тимчасово окупованих територіях.

“Так, ними був закритий єдиний діючий в Луганській області КПВВ “Станиця Луганська”, що додатково ускладнює соціально-економічне становище наших громадян в умовах епідемії коронавірусу”, – написав він.

Українська делегація закликала російську сторону з’ясувати перелік можливих заходів для відновлення можливості, насамперед, інвалідам та пенсіонерам, а також іншим вразливим категоріям українських громадяни перетинати лінію розмежування та отримувати пенсії та призначену їм допомогу на КПВВ “Станиця Луганська”.

Але представники російських окупаційних адміністрацій на тимчасово-окупованих територіях в Луганській області не погодилися з пропозицією розглянути будь-які заходи, які б дали можливість пенсіонерам перетинати лінію розмежування.

Нагадаємо, 27 вересня на тимчасово окуповані Росією частини Донецької та Луганської областей привезли гуманітарний вантаж загальною вагою 35,29 тонни.

Читайте також: РФ зірвала роботу гуманітарної підгрупи ТКГ щодо Донбасу, – українська делегація

Прямий ефір