Путінське управління — це шлях до розвалу Росії, — Гербст (ВІДЕО)

Джон Гербст. Фото: dialog.ua

Президент Росії Володимир Путін готовий до ескалації, паралельно залякуючи світ ядерною зброєю, і це призведе до розвалу РФ. Таку думку висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст.

За оцінками Гербста, Путін показав свої імперські амбіції за часів революції 2004 року — тоді було зрозуміло, що глава Кремля не відпустить Україну просто так.

“Взагалі, ми тут не бачимо нічого нового. Ми ще раз бачимо ті принципи, за якими він вів цю війну проти України понад 8,5 років. Анексія цих чотирьох областей — це як анексія Криму… Риторика проти України, проти Заходу взагалі не відрізняється. Тому він продовжує ту саму динаміку. Але, безумовно, це все ж таки означає якусь ескалацію”, — каже політик.

Гербст наголосив, що майбутнє Росії залежить від мудрості управління.

“Путінське управління — це шлях до розвалу і внутрішньої та зовнішньої політики. Те, що ми бачили, — це великий театр. І у Путіна зараз лише є театр, бо його армія не може перемогти в Україні. Він намагається перемогти саме через риторику та через блеф використання ядерної зброї. І мені здається, що за кілька днів чи за два тижні ми побачимо порожнечу його політики, бо, мабуть, у цей період українські війська заберуть назад Лиман”, — вважає політик.

Гербст зазначив, що це важливе місце для проведення російської війни та агресії проти України.

“І, незважаючи на ядерну загрозу, незважаючи на анексію цих чотирьох областей, український контрнаступ триватиме і досягатиме ще більших успіхів”, — наголосив Гербст.

Читайте також: Лиман оточений ЗСУ — всі шляхи відходу окупантів повністю перекриті, — Гайдай (ВІДЕО)

Прямий ефір