Путінська “перемога” — це загибель тисяч росіян, крах економіки РФ та задоволення імперських амбіцій диктатора, — експерт

Володимир Путін. Фото: ukrinform.ua

Кожен громадянин Російської Федерації може побачити, як виглядає перемога президента Володимира Путіна: на міжнародній арені союзників не залишилося, а прості росіяни тікають від часткової мобілізації та бідності в інші країни. Про це сьогодні, 30 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила юристка, засновниця громадської організації “Ліга антитрасту”, держуповноважена Антимонопольного кабінету України (2015-2019 рр.) Агія Загребельська.

“Перемога” в Росії, яка за сім місяців повномасштабної війни проти України була відкинута назад більше, ніж на десятиліття. І найближчим часом — це вже буде кілька десятиліть”, — каже Загребельська.

Росія не залишила союзників і партнерів на міжнародній арені, більшість країн запровадили санкції — проти підприємств країни-агресора, її керівництва, олігархів та інших персон.

“Ми бачимо, наскільки впала російська промисловість. Ми бачимо, що сьогодні РФ не може експортувати свої товари до більшості країн, до яких вона раніше експортувала”, — зазначила юрист.

Загребельська нагадала, що більш ніж 200 тис. російських громадян виїхали за кордон, особливо чоловіки призовного віку, які тікають від часткової мобілізації та путінського режиму загалом.

“І кожен з них може оцінити, що насправді це ніяка не “перемога”, це цілковита поразка. І ось ця вистава з так званими “референдумами” — це лише спроба обдурити внутрішню аудиторію, обдурити росіян, що це не поразка. Але що далі, то складніше обманювати”, — вважає вона.

Юрист підкреслила, що Путін веде війну проти свого народу, і після указу про анексію Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей міжнародна спільнота запровадить нові, жорсткіші санкції.

“Ми це чули і від Європейського Союзу, і від США. Це означає, що кожен громадянин Росії стане ще біднішим. Після сьогоднішнього шоу (виступу президента РФ та підписання “договорів” про анексію, — ред.) у кожного росіянина доходи та можливості купити щось своїм дітям стануть ще меншими. Росія стане ще більш ізольованою. Після цього вчинку від неї відвернуться навіть ті, хто раніше підтримував хоч якісь господарські відносини”, — наголошує вона.

При цьому президента Російської Федерації хвилюють лише його власні імперські, диктаторські амбіції.

“Для того, щоб задовольнити ці амбіції, він готовий вбити сотні тисяч росіян, вбити російську економіку та залишити громадян РФ голодними. Головне — задовольнити своє абсолютно імперське та не обґрунтоване нічим бажання”, — підсумувала Агія Загребельська.

Читайте також:

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін 30 вересня оголосив про анексію українських областей: Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької.

Прямий ефір