Путін живе у віртуальній реальності, йому приносять переможні матеріали, — російський політолог

Дмитро Орєшкін. Скріншот: uatv.ua

Президент Росії Володимир Путін живе у віртуальній реальності і сам стає жертвою своєї ж пропаганди, але йому вже час падати. Таку думку сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін.

Він зазначив, що сучасні філософи рекомендують розділяти два поняття — реальність і дійсність. Дійсність — це те, що матеріально існує, а реальність — це те, що називається усвідомлена дійсність. Тому реальність часто буває віртуальною.

“І, звичайно, Путін живе у віртуальній реальності. І, звичайно, він отримує ті відомості, які приносять спеціально навчені люди. Вони прекрасно знають, які новини Путіну хочеться читати. Тому що якщо новина буде неприємна, то той, хто її приніс, не викликатиме симпатії у Володимира Путіна. А це стратегічна помилка, тому що в цієї людини вся кар’єра полетить, і всі зірочки з її погонів зваляться. Тому Путіну приносять переможні матеріали, і він сам стає жертвою своєї власної пропаганди, тому що він вже дозрів, йому падати час. І він без цього інформаційного підживлення, яке можна було б назвати наркотичним, вже не існує. І тут теж важливо… Ввн же так відійшов від дійсності і так затишно влаштувалася в цій віртуальній реальності, що навіть не розуміє, який це жахливий вигляд має збоку для тих людей, хто не втратив навичок використання сірої речовини в голові за призначенням”, — сказав Орєшкін.

Політолог заявив, що ампутація пам’яті — фундаментальна основа того світу, в якому існував СРСР, а тепер і Росія.

“Року не минуло відтоді, як він розповідав, що Україна — це ніяка не держава, а українці — це ніякий не народ, а підрозділи одного великого, єдиного, чудового, коханого російського народу. І ось зараз він цю частину російського народу мочить зі страшною силою, прирікаючи на голодну, холодну, безводну, якусь ще зиму. Від великої братньої любові, так? Від того, що це той самий наш народ, який він так любить? Забув. І ідея в тому, щоб глядачі забули. Але це не всі глядачі забувають. Ось ампутація пам’яті — це фундаментальна основа того світу, в якому існував Радянський Союз. Ось позавчора — фашисти, вороги. Сьогодні — Гітлер, брат, друг, дружба радянського і німецького народу скріплена кров’ю і на століття. Завтра — Гітлер підступний ворог, який завдав удару в спину, зруйнувавши братський союз 1939 року. І нічого, люди це повинні проковтнути”, — підсумував Дмитро Орєшкін.

Читайте також: Росіяни чекають від Путіна перемог, непорозуміння у людей зростає, — Орєшкін

Нагадаємо, раніше Орєшкін розповів, що кремлівські пропагандисти вирішили, що іміджу президента Путіна шкодить тривале перебування в бункері. Відповідно, його вилазка до Кримського мосту (Керченського мосту) — частина їхньої стратегії.

Прямий ефір