Путін своїми руками спонукав і прискорив спрямування в Україну нового озброєння, — Тізенгаузен

Борис Тізенгаузен. Скріншот: uatv.ua

Президент Росії Володимир Путін оголошенням псевдореферендумів та часткової мобілізації своїми руками спонукав та прискорив спрямування в Україну нового озброєння. Про це сьогодні, 23 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Путін своїми руками оголошенням “референдумів”, мобілізації спонукав і прискорив відправку нового озброєння в Україну. Я думаю, що найближчим часом у нас буде те, що нам потрібно”, — сказав політтехнолог.

На його думку, також відповіддю Заходу мають стати жорсткіші санкції.

“Путіну треба показати, що не існує межі знищення російської економіки. Тобто справжні санкції: відключайте від SWIFT повністю всі російські банки, повністю забороніть продаж усіх російських енергоресурсів, вводьте вторинні санкції проти тих країн, які допомагають Росії обходити первинні санкції… Поки що існує досить широкий інструментарій”, — сказав Тізенгаузен.

Читайте також: Нас абсолютно не турбує пропагандистське шоу під назвою “референдум”, — Подоляк (ВІДЕО)

Нагадаємо, 23 вересня на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей розпочалися п’ятиденні “референдуми” щодо приєднання до Російської Федерації. А 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про старт часткової мобілізації.

Прямий ефір