Путін і Кадиров не хочуть їх використовувати як гарматне м’ясо, — де перебувають “кадировці”, розповів Закаєв

"Кадировці". Фото: tass.ru

Бійці глави Чечні Рамзана Кадирова перебувають на третій або четвертій лінії оборони, безпосередньої участі в боях проти української армії не беруть. Про це сьогодні, 27 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив глава Кабінету Міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв.

“За моєю інформацією, вони перебувають у Донецькій і Луганській областях, але вони не на передовій. Я спираюся на розмову з тими військовополоненими, як вони потрапили в полон і що вийшло. Когось із тих, кого вони направили як гарматне м’ясо, кидають на передову і забувають їх там. А ті підрозділи, які сьогодні ми бачимо і в TikTok, і в YouTube-каналах їхньої демонстрації, вони перебувають на третьому або на четвертому плані. Саме на окупованих територіях, у цих місцях”, — сказав він.

За даними політика, на передовій “кадировців” немає.

“Тому що і Путін, і Кадиров ці сили бережуть. Вони не хочуть їх використовувати як гарматне м’ясо. Вони їх охороняють і бережуть для якихось можливих внутрішніх протестів і процесів, які почнуться і в Росії, і в самій Чечні. Я думаю, що для цього вони їх бережуть”, — додав Закаєв.

Читайте також: Бахмут і Бамут — історичні паралелі провів чеченський політик

Прямий ефір