“Приїдь в Ізюм, спитай людей”: нардеп Дунда відреагував на “формулу миру” для України від Маска (ВІДЕО)

Ілон Маск. Фото: gsminfo.com.ua

Глава компанії Тesla, американський підприємець та мільярдер Ілон Маск у своєму Twitter висловив думку про те, як закінчиться війна між Росією та Україною. Він запропонував віддати Крим Росії, забезпечити його водою, а Україні стати нейтральною. Подібні тези викликали шквал критики. Народний депутат України Олег Дунда в ефірі телеканалу FREEДОМ прокоментував заяви бізнесмена.

Зазначимо, що Маск також виклав опитування, яке стосується не лише приналежності анексованого Криму, але й Донбасу.

“Давайте спробуємо так: воля людей, які живуть на Донбасі та в Криму, має вирішити, будуть вони частиною Росії чи України”, — написав він.

Нардеп Дунда вважає, що користуючись контактами, які має Офіс президента з Маском, варто його запросити в Україну, до звільненого міста Ізюма Харківської області, і провести опитування серед українців.

“У нас, я так розумію, є контакти з Ілоном Маском, завдяки яким він нам надавав системи Starlink, які дуже допомагають у нашій збройній боротьбі. Відповідно, використовуючи цей контакт, я запропонував би, щоб Офіс президента, Володимир Олександрович Зеленський безпосередньо запропонував би Маску приїхати до Ізюма і провести опитування на вулицях Ізюма. Я думаю, цього було би більше, ніж достатньо”, — сказав Дунда.

Раніше у відповідь на опитування Ілона Маска радник глави Офісу президента Михайло Подоляк запропонував інше опитування, яке виглядає наступним чином:

  • Україна визволяє свої території. Включно з анексованим Кримом.
  • Росія проходить демілітаризацію та обов’язкову денуклеаризацію і більше не може загрожувати іншим.
  • Воєнні злочинці піддаються міжнародному трибуналу.
Прямий ефір