“Приватбанк” лімітував кількість переказів із картки на картку

Фото Укрінформ

“Приватбанк” обмежив кількість переказів з картки на картку: тепер в межах України можна зробити не більше 100 переказів.

Про це повідомляє пресслужба банку, пише UA.

“Щомісяця зручні перекази з картки на картку у “Приват24” роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7% з них користуються цією чудовою послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць. Банк працює для вас, але чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 року ми вносимо незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали”, – йдеться у повідомленні.

Так, в межах України відправники та отримувачі зможуть провести не більш як 100 переказів на місяць. Обмеження на міжнародні перекази становить 25 для відправників та 30 для отримувачів.

У “Приватбанку” сказали, що для збору благодійних внесків та волонтерської допомоги на картку отримувач повинен зателефонувати на 3700 або написати у чат “Допомога Онлайн” і надіслати посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Для таких карток буде встановлений безлімітний режим.

До слова, 9 жовтня в роботі додатка “Приват24” стався технічний збій. Через несправності можливі затримки при проведенні платежів.

Читайте також: Обсяг тіньової економіки наближається до 30% ВВП, – НБУ

Прямий ефір