Протидиверсійна оборона національного флоту України пройшла повну перевірку (ФОТО)

Фото ВМС ЗСУ

В Україні протягом року започаткували протидиверсійну оборону національного флоту, під час якої військові відпрацьовували нові способи та методи пошуку підводних диверсантів; застосування зброї проти них. За цей час вона пройшла повну апробацію.

Про це повідомляє UA із посиланням на пресслужбу Військово-морських сил Збройних сил України (ВМС ЗСУ).

ЗСУ у пункті базування “Одеса” та акваторії Чорного моря провели інструкторсько-методичне заняття “Організація протипідводної диверсійної оборони пунктів базування”.

Фото ВМС ЗСУ

Захід відбувався під безпосереднім керівництвом командувача ВМС ЗСУ контрадмірала Олексія Неїжпапи. Заняття проводилися з командирами дивізіонів, начальниками штабів та керівництвом флотилії.

“Основною метою заходу стало обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань щодо організації протидиверсійної оборони ВМС ЗСУ та шляхів їхнього розв’язання. Такі навчання є надзвичайно корисними. Наприклад, за результатами торішнього інструкторсько-методичного заняття було ухвалене відповідне рішення щодо змін у системі протидиверсійної оборони національного флоту. За рік вона пройшла повну апробацію. Сподіваюся, що у підсумку цих навчань ми також отримаємо реальні пропозиції щодо покращення протидиверсійної оборони”, – зазначив контрадмірал.

Фото ВМС ЗСУ

Під час занять керівникам підрозділів продемонстрували порядок виконання завдань протипідводно-диверсійної оборони пунктів базування. Також було розглянуто нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

“Ми створили декілька навчальних груп. Вони почергово переходили з одного навчального місця до іншого, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах з висвітлення надводної та підводної ситуації; плавпостів, водолазного і берегового патруля. А також – порядок роботи поста протипідводно-диверсійної оборони пункту базувань; ухвалення рішення командиром під час зміни ситуації; порядок застосування зброї в сучасних умовах”, – розповів командир флотилії ВМС ЗСУ капітан першого рангу Юрій Федаш.

Нагадаємо, авіація ВПС України відпрацювала завдання повітряних ударів по противнику на полігонах “Широкий лан” та “Києво-Олександрівський”.

Читайте також: ДПСУ розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

Прямий ефір