Президент України завітав до Лондона — перші заяви Зеленського та Сунака (ВІДЕО)

Ріші Сунак і Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 8 лютого, зустрівся в Лондоні з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Про це повідомили в Офсісі президента України, інформує FREEДОМ.

“Я дуже радий вітати мого друга президента Зеленського у Великій Британії. Ми вже добре поспілкувалися та багато чого обговорили протягом цього дня про те, як ми можемо продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі проти Росії. Для нас велика честь бачити вас тут і ми хочемо підтримати вас”, — сказав Ріші Сунак, звертаючись до Володимира Зеленського.

Своєю чергою президент України висловив слова подяки британському народу та особисто Ріші Сунаку за всебічну підтримку України в протидії російській агресії.

“Дякую велике за запрошення. Для мене велика честь бути тут та принести цю свободу для суспільства. Передусім — за вашу велику підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення — дуже вам дякую. Ми пишаємося, та в нас дуже гарні стосунки з паном Ріші. І діалог, я думаю, дуже важливий для безпеки нашої країни й, звичайно, для безпеки всього світу”, — заявив Зеленський.

За інформацією Офісу президента, глава України поінформував прем’єр-міністра Великої Британії про ситуацію на фронті та ключові потреби Збройних сил в озброєнні та військовій техніці.

“Під час зустрічі Володимир Зеленський і Ріші Сунак обговорили оборонну співпрацю та весь комплекс питань двостороннього порядку денного: реалізацію формули миру, євроатлантичну інтеграцію України, майбутню підтримку з боку Великої Британії, можливість залучення британської сторони до повоєнної відбудови нашої країни, а також низку інших перспективних проєктів”, — повідомили в Офісі президента.

Також глави країн окремо обговорили питання недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Читайте також: Зеленський прибув до Лондона — деталі візиту від журналіста FREEДОМ (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір