Світлана Леонтьєва

Ведуча новин

Народилася в м. Борисполі Київської області. Закінчила Факультет фізики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. Працювала інженером-технологом на заводі “Квазар”. Співпрацювала з заводським радіо – вела програму новин. Так почався її шлях у журналістиці.

У 1993 році стала ведучою програми “Новини УНІАР” на каналі ЮТАР. Протягом 10 років (з 1997 року) вела програму новин телеканалу “Інтер” – “Подробности”. Потім – “Новини”, “Іспит для влади”, “Як ваше здоров’я?” і “Театральні сезони” на Першому національному телеканалі України. А на радіо “Ера FM” – спільний з ВВС проєкт “Woman’s hour”.

З 2020 року – ведуча новин на телеканалі UA. Переконана, що у новинних програм є важлива місія – вони формують світогляд.

Світлана Леонтьєва – лауреат премії “Людина року-2011”, журналіст року в галузі електронних ЗМІ. Вона удостоєна державного ордена “За заслуги” III ст. і почесного звання “Заслужений журналіст України”.

За 27 років роботи на ТБ тільки півтора року не працювала “в кадрі”. Як зізнається телеведуча, вона “радісно відпочивала – писала картини”. Захоплення живописом до Світлани прийшло несподівано – їй запропонували написати картину для благодійного проєкту. Робота з фарбами та мастихіном так захопила журналістку, що вона почала брати приватні уроки. “Це моє друге я, мій спосіб спілкування зі світом”, – зізнається Світлана. Зараз у неї в здобутку – 21 виставка. З 2019 року вона – член Національної спілки художників України.

Має другу вищу освіту – закінчила Національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (Інститут екранних мистецтв).

Прямий ефір