Дарина Вершиленко

Ведуча телеканалу UA

Народилася в Києві. Закінчила факультет Міжнародної торгівлі  та права за спеціальністю “Міжнародна економіка” Київського національного торгово-економічного університету. Паралельно зі стаціонаром заочно навчалася в педуніверситеті ім. Драгоманова за спеціальністю “Редактор української мови”. Перше місце роботи – інформагентство “Укрінформ”. Там Дарина писала економічні новини, аналітичні матеріали, робила інтерв’ю. Працювала в пулі журналістів Кабінету міністрів, Національного банку та Міністерства фінансів.

У 2014 році вона потрапила на телебачення і почала працювати журналісткою, а потім – ведучою прямих ефірів.

“Я до мозку кісток  – новинар. Швидко реагувати, уважно слухати, виокремлювати головне та передавати далі. Добути новину першої, знайти ексклюзив – це те, що приносить мені величезне задоволення”, – каже Дарина.

У 2020 році вона стала ведучою проєкту “Право на право” на телеканалі UA.

“Це людські історії про те, як домогтися справедливості, про те, як працює закон, і на чиєму він боці. Для мене це поки нова тема, а це завжди цікаво”, – зазначає ведуча.

Кілька років тому Дарина разом з колегами організувала курси журналістики для дітей та дорослих. В рамках проєкту вони готують різні навчальні та навіть розважальні заходи.

“Ведучий, журналіст – це професії мрії. Навички: вміння говорити, презентувати себе, свою точку зору, якісно поставити запитання, підтримати бесіду – це те, що необхідно в будь-якій роботі. Навчати цьому – не стільки підприємництво, скільки моє хобі. Постійний челлендж . Тут ти й піарник, й організатор, й керівник, й адміністратор. “Багаторукий багатоніг”, – говорить Вершиленко.

Як зізнається Дар’я, вона дуже любить бізнеслітературу та блоги про підприємництво, але часу цьому приділяє мало – не встигає. У пріоритеті в неї сім’я – чоловік і двоє дітей: дочка Аріна і син Ваня.

Прямий ефір