Анастасія Касілова

Ведуча телеканал UA

Актриса театру та кіно

Народилася в Києві. За сімейною традицією надійшла в КІБІ, планувала стати інженером-будівельником. Несподівано для себе і для всіх пішла на підготовчі курси Театрального інституту, після вступила в КГТІ ім. Карпенка-Карого: мама і декан факультету КІБІ були шоковані цим її рішенням.

Анастасія впевнена, що технічна освіта – найкраща.

“Я взагалі не дуже розумію чисто гуманітарну освіту. Мені це здається “недоосвітою”. У технічному виші є і філософія, і література, при цьому є точні науки, які змушують людину вчитися, думати та працювати мізками”.

На третьому курсі розпочалася її робота в Київському академічному Молодому театрі та на телебаченні – Настя вела музичні ефіри на телеканалі “Enter-music”. Потім була ведучою ранкової програми “Підйом!” і проєкту “Ексклюзив” на “Новому каналі”, програми “Місія: краса” на каналі “Україна”. Знімалася в таких фільмах: “Загін”, “Самотні серця”, “Особиста справа”, “Доля на ім’я кохання”; серіалі “Повернення Мухтара” та ін.

З 2020 року – ведуча ранкової програми “Утро Дома” на державному телеканалі UA .

 “Утро Дома” – це щоразу щось нове, – каже Настя. – Мені подобається будь-який живий проєкт, коли є живі люди, живе спілкування. І для мене дуже важливо, коли на телебаченні є якась добра місія, позитивна та корисна”.

Прямий ефір