Повний блекаут в Україні практично неможливий, — експерт з питань енергетики (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: kyiv.comments.ua

Українська енергоструктура навчилася справлятися з наслідками російських ракетних атак — повного блекауту Росії не вдасться досягти. Таку думку сьогодні, 26 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив експерт з питань енергетики, голова правління Асоціації “Нафта та газ України” Андрій Закревський.

“Повний блекаут неможливо влаштувати. Ми вже навчилися, дякувати богу, створювати ось ці локальні острівці генераційні, зони. Я думаю, що ми робитимемо локальні ось ці острівці і надалі. Тож повний блекаут вже неможливий навіть практично. Тобто механічним шляхом це неможливо зробити”, — вважає експерт.

Закревський також наголосив, що українці, навіть у складних обставинах зараз не панікують. І жодної втечі з країни немає, про що постійно твердить російська пропаганда.

“Насправді жодної втечі немає. Крім того, я спостерігаю, навпаки, приплив людей, які повертаються. Вже починають на 1-2 тис. повертатися більше, ніж поїхали протягом тижня. Тобто видно, що люди більше їдуть заробляти та повертаються додому”, — зазначив Закревський.

Експерт вважає, що найбільше нині у зоні ризику українці, які живуть на прифронтових територіях. Їхньою евакуацією в безпечніші райони зараз займаються місцева влада та уряд.

“Я би прифронтові міста розосередив би по Україні, що потихеньку, і спостерігається. Цим займається місцева влада, уряд. І запам’ятайте найголовніше: ви перебуваєте в поході, у поході все, що попереду вас — нове. Це похід на весну, до перемоги. Розплющуйте ширше очі, вирішуйте проблеми сьогоднішнього дня і завжди плануйте щось на завтра. Обов’язково. Дійте сьогодні і плануйте на завтра”, — резюмував експерт.

Читайте також: Віримо ЗСУ та Залужному: місцеві жителі та переселенці у Львові назвали джерела сил та оптимізму (ВІДЕО)

Прямий ефір