Посольство США залишається відкритим і продовжує працювати, – Волтер Браунолер (ВІДЕО)

Скріншот відео UA

Держдеп США дозволив від’їзд державних службовців Сполучених Штатів і обов’язковий від’їзд членів родин з Посольства США в Україні. Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін залишається у Києві.

Про це у коментарі телеканалу UA заявив радник з питань преси, освіти на культури Волтер Браунолер.

Посольство США також продовжує працювати. Статус розпорядження про виїзд планують переглянути не пізніше, ніж за місяць.

Держдепартамент ухвалив це рішення як особливе застереження через постійні зусилля Росії щодо дестабілізації країни та підриву безпеки громадян. Крім того, Держдеп оновив четвертий рівень небезпеки щодо подорожей до України, та не рекомендує американцям відвідувати нашу країну.

“Це частковий від’їзд, він стосується переважно членів родин дипломатичних представників через ситуацію з Росією навколо України. У той же час Посольство США залишається відкритим. Продовжує працювати з нашими українськими партнерами, урядом України, організаціями та людьми. Ситуація лише посилилась протягом останніх тижнів”, – сказав Волтер Браунолер.

Нагадаємо, ЄС не бачить причин для від’їзду сімей дипломатів з України. Про це заявив верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

Читайте також: Велика Британія відкликає своїх дипломатів з України

Прямий ефір