Поразки росармії провокують розкол серед російських еліт, зокрема й серед військових, — Накі

Зруйнований танк РФ в Україні. Фото: armyinform.com.ua

Російські еліти розуміють, що успіхи Збройних сил України на полі бою та деокупація українських територій стрімко наближають поразку Російської Федерації та особисто президента Володимира Путіна. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський журналіст та блогер Майкл Накі.

“Що більш очевидною буде поразка російської армії, то більше людей в оточенні Путіна будуть міркувати, чи хочуть вони разом з ним бути в цій поразці. Ми вже бачимо серйозний розкол серед олігархів, які буквально дзвонять до Вашингтона та Києва і пропонують гроші в обмін на те, щоб їх прибрали із санкційних списків. Тобто вони буквально дзвонять ворогам Путіна і намагаються з ними домовлятися”, — зазначив він.

Накі вважає: що більше військових поразок буде у російської армії на території України, то більшим буде розкол серед російських еліт, зокрема й у військових колах.

“В цьому сенсі деокупація українськими Збройними силами міста Херсона — стане ключовою точкою. При цьому він буде відбитий у будь-якому випадку, тому що російський фронт у Херсонській області вже сиплеться. Більш того, нещодавно газета The New York Times з посиланням на американську розвідку опублікувала інформацію, що російські військові під Херсоном дали запит у президента Росії на відхід, щоб зберегти сили. Путін же відповів — ні, стійте на смерть”, — поділився журналіст.

За словами Накі, російські окупаційні війська розуміють, що вони не мають можливостей залишатись у Херсоні.

“Тому, швидше за все, в найближчому майбутньому відбудеться деокупація Херсона. І далі весь цей “картковий будиночок” не те що почне сипатись, він і так уже сиплеться, але сипатиметься набагато швидше та серйозніше”, — наголосив Майкл Накі.

Читайте також: Звільнення всіх захоплених Росією земель є лише питанням часу, — звернення Зеленського за підсумками 226 дня війни (ВІДЕО)

Прямий ефір