Платитимете і ви, і ваші діти: Малюська звернувся до росіян (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: gettyimages.com

Кожен росіянин платитиме Україні репарації. Про це сьогодні, 16 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив міністр юстиції України Денис Малюська.

“Почитайте ваших Медведєва та Пєскова. Ви зрозумієте, що платити вам доведеться. Платити доведеться багато. Я не думаю, що обійдеться 2 000 дол. з людини й, швидше за все, платити доведеться не тільки вам, а й вашим дітям. Тому чим раніше ви зупините цю війну, цю агресію, чим раніше ви змусите вашу владу вивести свої війська, тим менше доведеться платити, але платити доведеться у будь-якому випадку”, — підкреслив він.

Денис Малюська звернув увагу, що будуть механізми виплати репарацій.

“Ми розуміємо, що гроші Росії прийдуть не завтра, не післязавтра, а люди без шибок, з пошкодженими квартирами потребують допомоги вже зараз. Тому першочергова допомога починатиметься за рахунок держбюджету. Потім ці суми будуть компенсовані з фонду, який буде наповнений російськими грошима”, — пояснив він.

Міністр додав, що більшу частину збитків буде компенсовано безпосередньо з фонду, до якого надійдуть російські гроші.

Читайте також: Росія має виплатити репарації Україні — деталі резолюції ООН (ВІДЕО)

Нагадаємо, міністр юстиції України Денис Малюська повідомив, що згода Росії на виплату Україні заморожених російських коштів за кордоном не потрібна.

Прямий ефір