Підтримувати Україну — в інтересах і демократів, і республіканців — Дікінсон про допомогу від США

Пітер Дікінсон. Фото: ukraine30.com

Російське повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого вплинуло та продовжує впливати на світову економіку. І навіть якщо Україна завтра переможе, це не зупинить економічний спад у світі. Про це сьогодні, 22 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив видавець журналів Business Ukraine та Lviv Today Пітер Дікінсон.

“Війна Росії проти України створила не лише енергетичну кризу, а й виробничу. Насамперед агрокультурної продукції, що впливає на ціни звичайних продуктів: хліб, молоко, овочі тощо. Зміни відчуває кожна людина – від бідного до багатого. І це відчувається скрізь, включаючи Америку”, — сказав він.

За словами Дікінсона, повномасштабна війна РФ проти України — це не єдиний фактор, який негативно впливає на світову економіку.

“В Америці ще до війни спостерігалися економічні процеси, які тягли економіку донизу. Процес триватиме, навіть якщо війна закінчиться завтра. Світова економіка не в кращому стані, вона не може повернутись навіть у стан перед пандемією COVID-19. Звичайно, якщо війна продовжуватиметься, це впливатиме на економічну ситуацію загалом. Що, своєю чергою, впливатиме на політичні рішення, які ухвалюють і в Америці, і в Європі”, — зазначив він.

Американці, за словами експерта, розуміють, що агресія РФ проти України це не просто локальний конфлікт.

“Ця подія, яка впливає на весь світ. Не можна допустити, щоб Росія отримала хоч щось за свою агресію, виграла чи захопила. Це абсолютно неприпустимо. І американці розуміють, що рано чи пізно це вплине на їхню безпеку та якість життя. Тому ми бачимо внутрішню боротьбу в США: американці сперечаються щодо військової допомоги Україні та конкретно про участь різних політиків особисто. Але загалом республіканці та демократи мають чітке розуміння, що підтримувати Україну — в їхніх інтересах”, — резюмував Пітер Дікінсон.

Читайте також: “Ми не приймемо жодного миру, продиктованого Росією”: на Генасамблеї ООН лідери країн виступили проти РФ (ВІДЕО)

Нагадаємо, 8 листопада у США відбудуться парламентські вибори.

Читайте також: Вибори до Конгресу США — на що чекати Україні (ВІДЕО)

Прямий ефір