Підстав для повернення державного Приватбанку колишнім акціонерам немає, – Офіс президента

Фото ОП

За дорученням глави держави Володимира Зеленського керівник Офісу президента України Андрій Богдан і його заступники Андрій Смирнов та Юлія Ковалів провели зустріч із послами країн G7.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

Так, співрозмовники обговорили пріоритети проведення економічних реформ, співпрацю з міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями та судову реформу в Україні.

“Українська сторона проінформувала про пріоритети та подальші кроки щодо ініціатив, спрямованих на економічне зростання та покращення інвестиційного клімату, а також повідомила про те, що проєкти законів про незаконне збагачення та анбандлінг НАК “Нафтогаз України” будуть розглянуті на наступному тижні”, – йдеться в повідомленні.

Окрему увагу акцентували на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектору та поверненні коштів збанкрутілих банків.

“Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вклала у Приватбанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає жодних підстав для повернення державного Приватбанку колишнім акціонерам”, – додали в Офісі президента.

Читайте такожДержава планує продати Приватбанк протягом 2-5 років, – Мінфін

Прямий ефір