Підрозділи ВСУ поліпшили своє тактичне положення на Донбасі

За інформацією Прес-центру штабу АТО, окремі підрозділи ЗСУ поліпшили тактичне положення на Донецькому напрямку аби вдосканалити умови спостереження за противником і ведення оборонного вогню у відповідь на провокативні обстріли російсько-окупаційних військ.

У штабі також наголосили, що українські військові “суворо дотримуються Мінських домовленостей, відповідно до положень яких можуть зміцнювати або переобладнувати свої позиції, передислоковуватися в межах територій, визначених цими домовленостями”.

Тижнем раніше українська армія поліпшила тактичне положення  на Луганському напрямку.

Підрозділи ЗСУ  звільнили ряд селищ і взяли під контроль кілька стратегічних висот на Світлодарській дузі. Про це повідомив волонтер Юрій Мисягин у Facebook, 22 листопада.

“У результаті раптових військових дій наших підрозділів були звільнені декілька селищ, мешканці яких зустрічали нашу піхоту як визволителів, також були взяті під наш контроль кілька стратегічних висот”, – йшлося у повідомленні.

Він зазначив, що у результаті цієї операції в українських військових з’явилися нові позиції розміром кілька квадратних кілометрів, на яких вони вже успішно закріпилися.

Військову операцію на Світлодарській дузі провели бійці різних підрозділів 54-ї бригади і 24-го батальйону “Айдар”.

Прямий ефір