Офіцерський склад ЗС РФ тане, а армія без командирів — це вже банда мародерів, — Гайдай

Сергій Гайдай. Фото: suspilne.media

Ще одна-дві “перемоги” у вигляді захопленого Соледара (Донецька область) — і російським загарбникам просто не буде ким наступати. До того ж, офіцерський склад військ РФ тане, а це безпосередньо впливає на якість армії. Таку думку озвучив сьогодні, 8 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Водночас гість ефіру наголосив, що не можна до ворога ставитися несерйозно.

“Навіть до цієї ось “недоармії” потрібно завжди ставитися серйозно, тому що як тільки ти починаєш зі зневагою ставитися до свого ворога, це перший крок до поразки, однозначно. Навіть нехай перед нами “чмобіки” погано одягнені, погано навчені. Це все одно люди, які смертельно небезпечні, бо вони стріляють у наш бік. Тому ставитися потрібно до них з усією серйозністю”, — зазначив гість ефіру.

Коментуючи інформацію про ймовірний черговий масштабний наступ армії РФ, Гайдай акцентував, що морально українці до цього вже готові — головне зараз консолідуватися і не піддаватися паніці.

“По-перше, однозначно я вірю в нашу перемогу. По-друге, ми вистояли 24 лютого, рік тому, коли не були настільки підготовлені, як на сьогодні. Зараз у нас і більше підрозділів підготовлених, і більше озброєння. І в принципі, ми вже морально навіть готові. Так, країна величезна, 140 мільйонів (Росія, — ред.). Так, у них відбулася мобілізація, і вони дійсно набрали кілька сотень тисяч якихось вояків, адже назвати військовими повноцінними їх не можна. Але, тим не менш, зараз потрібно просто більше мобілізуватися і ще більше допомагати українським військовим, що ми, власне кажучи, і робимо”, — зазначив голова Луганської ОВА.

На його думку, ця так звана друга хвиля наступу в будь-якому разі мала розпочатися.

“У будь-якому разі це мало бути, але далі буде набагато легше, далі піде швидше деокупація. Так, це величезна махина, яка буде йти в наступ. Вона десь може локально мати навіть певний успіх. Але якою ціною? Ось ще одна-дві “перемоги” у вигляді Соледара, і росіянам більше й не буде чим просуватися. У них справді буде колосальний провал. У них і зараз провал. Так, махина величезна, але офіцерський склад усе-таки потихеньку тане. А армія без командирів — це вже банда мародерів”, — резюмував Сергій Гайдай.

Читайте також: Неважливо які втрати, головне — продавлювати позиції ЗСУ, — Гайдай про тактику окупантів

Як повідомлялося раніше, українські військові знищили 910 російських окупантів протягом минулої доби. Загальні бойові втрати противника станом на 8 лютого становлять близько 134 100 солдатів.

Прямий ефір