Одержимий Заходом, і це робить із нього вигнанця: експерти проаналізували промову Путіна у Кремлі

Володимир Путін. Фото: ukrinform.ua

Лекція псевдо-історії вже стала постійним атрибутом звернень російського президента Володимира Путіна. Головним злом у таких промовах завжди виступають англосакси. Невідомо, чим саме давньонімецькі племена дошкулили президентові Росії, проте від них, зокрема, Путін, як він сам заявляє, рятує анексовані території. На заході здивовані його промовою. За словами експертів, це не політична заява, а перелік образ, інформує FREEДОМ.

“Спочатку ця промова Путіна видалася мені типовою для нього, але цього разу його одержимість Заходом була доведена до абсолютного максимуму. Вона була схожа на промову під час анексії Криму, але багато було не про Україну та її території. Здебільшого це були просто скарги на Захід і цілий список невдоволень: від операцій зі зміни статі до колоніалізму. Демонізуючи Захід, Путін намагається виправдати те, що він робить”, вважає професор політології у Барнард-коледжі Колумбійського університету Олександр Кулі.

Західні політики відповіли на звинувачення Путіна подивом, а злочинну анексію назвали обурливою. Багато європейських та американських представників наголосили, що рішення Кремля ніяк не впливають на кордони України, і що тепер Києву нададуть більше озброєння для відновлення суверенітету на всіх окупованих територіях. А експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон просто висміяв лекцію Путіна.

“Володимире Путін, ваш виступ це обман та ганьба. Світ ніколи не повинен миритися з вашими фіктивними референдумами чи вашою жорстокою та незаконною спробою колонізувати Україну. Ми стоїмо на боці народу України і підтримуватимемо його, не здригнувшись, доки його країна не стане єдиною та вільною”, — написав Джонсон у Twitter.

За словами експертів, зацикленість Путіна на Заході та боротьбі з ним робить із Росії країну третього світу. Політика Москви стає несамостійною та реакційною по відношенню до інших країн. А сам Путін намагається створити для росіян картину оточеної фортеці для зміцнення свого злочинного режиму.

Політологи переконані, що вічні спроби довести Заходу свою значущість зробили із Путіна вигнанця на світовій арені, до слів якого вже не ставляться всерйоз.

Читайте також: Новий президент Росії: Пономарьов розповів, кого можуть обрати замість Путіна (ВІДЕО)

Прямий ефір