Норвегія може закрити кордон для росіян слідом за Фінляндією

Ілюстративне фото: newsmaker.md

Уряд Норвегії посилив контроль на норвезько-російському кордоні, а також готовий ввести додаткові обмеження для російських туристів. Про це інформує FREEДОМ з посиланням на Міністерство юстиції Норвегії.

Там нагадали, що у травні 2022 року Норвегія значно обмежила видачу віз для росіян — туристичні візи для них майже не видають.

У відомстві також наголосили, що уряд готовий додатково закрити кордон для російських туристів, як це 30 вересня зробила Фінляндія.

“За потреби ми швидко закриємо кордон, а зміни можуть відбутися миттєво. Порівняно з Фінляндією до Норвегії мало приїздів, а тут інша ситуація. Сторскуг — єдина наша прикордонна станція з Росією. Ми ведемо тісний діалог з поліцією та митницею щодо подій на кордоні та ретельно перевіряємо всіх, хто прибуває”, — сказала міністр юстиції та надзвичайних ситуацій Емілі Енгер Мель.

Також у норвезькому Мінʼюсті зазначили, що у найпівнічнішій точці Королівства, окрузі Фінмарк, розмістять поліцейський гелікоптер із датчиками, який допоможе виявляти порушників.

Читайте також: Мобілізація у РФ: росіяни тікають з країни, на кордонах кілометрові пробки (ВІДЕО)

Прямий ефір