Не вірте державі, не вірте чиновникам — поради російським чоловікам від голови “Служби підтримки” (ВІДЕО)

Ілля Красильщик. Фото: Facebook

Кількість росіян, які хочуть отримати інформацію про те, що робити у разі отримання повістки та як не потрапити під мобілізацію, значно побільшало. Про це сьогодні, 6 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів голова проєкту “Служба підтримки” Ілля Красильщик.

За його словами, тільки за один день, 21 вересня, за допомогою звернулися 9 тис. осіб, тоді як з 1 червня до цієї дати питання ставили 5 тис. Загалом, починаючи з першого дня мобілізації та станом на сьогодні, допомогу отримали 25 тис. осіб.

“Наші головні поради, вони такі: не вірте державі, не вірте чиновникам, не ходіть у військкомат ні в якому разі, не беріть повістки ні в якому разі”, — звернувся до чоловіків-росіян Красильщик.

Він зазначив, що якщо є можливість виїхати з країни, отже, потрібно виїхати.

“Людей відправляють без спорядження, без ліків, без усього відправляють. Люди самі собі це купують. Я ж, правда, не розумію, навіщо вони йдуть у ці військкомати. Ну гаразд, вони поїхали. Тепер держава каже, що люди все мають і нічого компенсувати не будуть. Наше головне завдання зараз сказати людям — просто не вірте їм, не вірте, вони вам вороги, вони вам не союзники, не йдіть туди”, — звернув увагу голова проєкту “Служба підтримки”.

“Служба підтримки” — це анонімний чат, у якому не лише росіяни, а й українці, білоруси та представники інших країн, які постраждали внаслідок війни, можуть отримати допомогу.

Читайте також: Кремль обходить дані ним же гарантії та обіцянки мобілізованим: ТОП-5 обманів

Прямий ефір