На підрив “Північних потоків” могла піти тільки Росія, — Фурса (ВІДЕО)

Сергій Фурса. Фото: comments.ua

Німеччина не буде нічого компенсувати Росії за аварії на “Північних потоках” і, крім того, вся світова спільнота вважає, що ця аварія — справа рук Кремля. Про це сьогодні, 30 вересня, розповів економіст, інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Німеччина нічого компенсувати не буде. І насправді консенсус у світі, що це росіяни самі підірвали. Просто немає нікого божевільнішого, хто б міг на це піти. Ще додатковим доказом цього є дивовижний збіг, що в день вибухів на “Північному потоці-1” та “Північний потік-2” “Газпром” вийшов із заявою, де сказав, що й прокачування газу українською трубою під загрозою, бо “Нафтогаз” подав до суду на “Газпром”. І “Газпром”, і Росія вважають ці дії недружніми. Відповідно, вони готові запровадити санкції проти “Нафтогазу”. Ну і відповідно потім не буде транзиту. Те, що це все випадково збіглося в один день, ніхто, мабуть, у здоровому глузді не повірить”, — вважає Фурса.

Також він зазначив, що заява РФ, що газ планували використовувати для потреб росіян, також є кремлівською маніпуляцією.

“Ну, використовувати для населення — це дуже смішно. Особливо з огляду на те, що в останні місяці Росія показово на кордоні з Фінляндією спалювала газ. Тому цей технічний газ був закачаний у трубу і нікуди його не викачували. І для російського населення більш ніж достатньо газу, який Росія зараз просто змушена спалювати, тому що не може продавати”, — зазначив економіст.

Читайте також: Пошкодження “Північного потоку” — частина гібридної війни, — депутат Бундестагу

Прямий ефір