На Львівщині на коронавірус хворіють діти

Фото Укрінформ

Штам коронавірусу “омікрон” все частіше вражає дітей та підлітків. Зокрема, нині у Львівській області у лікарнях перебувають майже 200 дітей.

Про це повідомляє UA.

Роксолана, мати тримісячних Артема та Марка, розповіла, що малюки захворіли одночасно. З тривожних симптомів – висока температура, яку неможливо було збити.

“Ми викликали швидку, нас оглянули лікарі і забрали до лікарні. Дітям відразу зробили тести, які виявились позитивними. У нас вдома всі здорові, можливо хтось приніс на собі”, – розповіла мама немовлят.

Вона й досі не розуміє, як могли заразитися діти. За словами лікарів, розпізнати у дітей цей штам коронавірусу без тесту неможливо. Симптоми “омікрону” схожі на звичайну застуду. До того ж, вірус здатен швидко поширюватись. Але діти переносять захворювання відносно легко. Щоб не наражати дітей на небезпеку, лікарі радять уникати людних місць, поки нова хвиля захворювання не спаде. Медики просять не водити дітей з будь-якими проявами респіраторного захворювання до дитячих закладів, носити захисні маски та ретельно мити руки.

Читайте також: В Україні – понад 42 тис. нових випадків коронавірусу за добу

Прямий ефір