На Луганщині виділили додаткові 10 млн грн для постраждалих від минулорічних пожеж

Фото Facebook Луганської ОДА

Мешканці Луганської області, чиє житло постраждало внаслідок пожеж у 2020 році, отримали можливість додаткової грошової допомоги.

Про це повідомляє UA із посиланням на пресслужбу Луганської ОДА.

Цього року уряд погодив виділити ще понад 10,3 млн грн для матеріальної грошової допомоги.

“Так, ще 38 осіб, чиє житло постраждало внаслідок пожеж, мають додаткову можливість отримати гроші, за умови наявності всіх необхідних документів, і які звернулися з відповідними заявами”, – сказав виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Причина, чому люди недоотримали матеріальну допомогу, – відсутність документів, що підтверджують право власності на житло та право спадкування. А ще – короткий строк для фінансування компенсації, передбаченої Кабміном.

Смирнов також представив присутнім відповідальних осіб Щастинської РДА та Сєверодонецької військово-цивільної адміністрації, які мають надати громадянам усі консультації з відшкодування.

До слова, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) з 2007 року інвестував в Україну понад 7 млрд євро, з них мільярд – минулого року.

Читайте також: Допомогти людям: міністерка Верещук відповіла на запитання громадських діячів Донбасу та прийняла прапор Донецька

Прямий ефір