Міжнародний фестиваль ГогольFest вперше відбудеться у Дніпрі 27-29 вересня

Фото Facebook DniPro ГогольFest

У Дніпрі упродовж 27-29 вересня 2019 року вперше відбудеться Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва DniPRO ГогольFest.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу фестивалю.

Цього року Дніпро стане ще одним містом, яке долучилося до ГогольFest Inoculation – нового проєкту від команди фестивалю ГогольFest, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про “нову Україну”.

“DniPRO ГогольFest говорить про місто та його ідеї. Особливістю фестивалю у місті є: тісне сплетіння українського та іноземного сучасного мистецтва у формах резиденцій, перформансів і гепенінгів; унікальне використання просторів у site-specific проєктах”, – йдеться у повідомленні.

Традиційно на фестивалі будуть представлені театральна, музична, візуальна, освітня й дитяча програми. Цього року у Дніпрі виступлять театральні формації з Німеччини і Франції. Організатори також обіцяють насичену та цікаву перформативну та освітню програми.

Усі події у межах DniPRO ГогольFest відбуватимуться у центральній частині міста, зокрема, на території кінокомпанії Contrabas і телеканалу UA:Дніпро. Зазначається, що для представлення мистецьких проектів організатори обрали нестандартні локації.

Ключові події, які відбуватимуться у межах фестивалю:

27 вересня – відкриття заходу – грандіозне шоу PRO dniPRO на площі Героїв Майдану від режисера Влада Троїцького, приурочене відкриттю нового фестивалю у Дніпрі. У шоу візьмуть участь рейв-бенд “ЦеШо” та музично-театральна формація NovaOpera.

28 вересня – спецподія у недобудованій станції метро “Центральна” та показ опери-реквієм IYOV, яка увійшла до топ-10 опер світу в 2018 році.

29 вересня – вистава від ЦСМ “ДАХ” “Сон Аліси”, виступи експериментального етно-електронного дуету OY Sound System та легендарного фрік-кабаре DakhDaughters.

Нагадаємо, на батьківщині Кобзаря розпочався дводенний фестиваль Ше.Fest.

Прямий ефір