Лікарям на окупованих територіях заборонили озвучувати втрати бойовиків, – розвідка

Фото Укрінформ-UATV

Російсько-окупаційне командування на Донбасі заборонило лікарям і військовослужбовцям поширювати інформацію про втрати особового складу бойовиків.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Щоб протидіяти поширенню панічних настроїв серед особового складу, представники окупаційної влади проводять роботу в лікарнях на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До медичного персоналу лікарень доведено вказівки про заборону розповсюдження відомостей про військових, які перебувають на лікуванні”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, військовим окупаційних військ заборонили спілкуватися з цивільними пацієнтами, зокрема обговорювати обстановку в районі ведення бойових дій та втрати особового складу.

Нагадаємо, російські окупаційні війська за добу 25 червня 24 рази вдалися до прицільного вогню по українських позиціях, чотири з яких – із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок активних бойових дій одного нашого захисника поранено. За даними розвідки, які потребують уточнення, двох бойовиків російських окупаційних військ знищено, трьох поранено.

Прямий ефір