Ліберальна партія Канади виступає за безвіз для України

Фото Укрінформ-UATV

Ліберальна партія Канади підтримує ідею можливого запровадження безвізового режиму для громадян України. Таку відповідь надала пресслужба партії на запит Конгресу українців Канади.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Під час візиту президента Зеленського до Канади у липні наш уряд обговорював полегшення умов, яких необхідно досягти громадянам України для подорожі до Канади. Наша партія переконана у необхідності продовження цих дискусій та якомога швидшого просування до максимального полегшення подорожей до Канади, у тому числі можливого запровадження у майбутньому безвізового режиму”, – сказано в повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що Канада уже спростила процес отримання українцями віз та наразі працює над узгодженням угоди про мобільність молоді.

Ліберальна партія Канади – одна з трьох найважливіших (поряд з Консервативною і Новою демократичною) федеральних політичних партій країни.

Прем’єрміністр Джастін Трюдо є лідером цієї партії.

Канадські ліберали виступають за надання Україні летальної оборонної зброї, відключення банків Росії від платіжної системи “Свіфт” та підтримки курсу реформ в нашій країні фінансами та експертами.

Нагадаємо, що Канада надасть Україні $45 млн на реалізацію реформ.

Раніше Володимир Зеленський наголосив, що зацікавлений поглибити співпрацю з Канадою у військовій сфері.

Прямий ефір