Легкої долі в такого пана, як Медведчук, у Росії не може бути, — Подоляк

Віктор Медведчук. Фото: ssu.gov.ua

Віктор Медведчук розповів уже все, що можна, а для України герої є набагато ціннішими за зрадників. Про це сьогодні, 22 вересня, в ефірі “24 каналу” повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, інформує FREEДОМ.

“Легкої долі в такого пана, як Медведчук, у Росії не може бути. Бо в нього багато тяжких гріхів на своїй душі”, — сказав Подоляк.

За його словами, Медведчук вже надав всю потрібну інформацію.

“Він виклав усе, що можна не лише щодо свого бізнесу. Усе це ми вже розуміємо і знаємо, хто яку роль відіграв. Він абсолютно щиро розповів про всю агентурну мережу, яку вибудовували російські спецслужби напередодні вторгнення 24 лютого”, — повідомив Подоляк.

Він додав, що до Медведчука в Росії будуть застосовані “методи активного опитування”.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ на Харківщині допоміг взяти російських офіцерів для наступного обміну: деталі повернення українців з полону розповів радник глави МВС

Нагадаємо, 21 вересня в межах обміну полоненими до України з російського полону повернулися українські захисники Маріуполя, зокрема лідери полку “Азов”. Разом з 55 російськими полоненими українська сторона передала віддала за українських воїнів Віктора Медведчука.

Прямий ефір