Київ готується до найгіршого: у столиці створюють штаб територіальної оборони

Фото КМДА

Найближчим часом у Києві буде розгорнута система територіальної оборони.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт КМДА.

За словами заступника голови КМДА Андрія Крищенка, набір резервістів у бригаду територіальної оборони Києва триває. У січні планують провести командно-штабні навчання територіальної оборони столиці.

Мер Києва Віталій Кличко провів нараду з заступниками голови КМДА, керівниками департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ у м. Києві, представниками Головного командування Збройних сил України, поліції столиці.

“Заяви та погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьована координація і дії всіх служб і структурних підрозділів”, – зазначив Віталій Кличко.

Мер також наголосив на необхідності особливої уваги до безпеки об’єктів критичної інфраструктури міста.

“Таких об’єктів у Києві понад 500. Їх у разі надзвичайної ситуації беруть під охорону різні відомства. Зокрема – Нацполіція, військові, підрозділи територіальної оборони”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель говорив про те, що Європі потрібно бути готовою до рішучих дій щодо Російської Федерації у разі її нападу на Україну.

Читайте також: Військовий ультиматум, а не дипломатія: вимоги Кремля та реакцію НАТО обговорюємо з Григорієм Перепелицею

Прямий ефір